| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa fac un anunt cum ca prestez servicii foto pentru majorate in special, dar nu stiu cum sa fac o compunere drăguță, dau funda la cea mai bună compunere.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Anunță un preț BUUUN - aia e cea mai drăguță compunere

| nigearares a răspuns (pentru sierra1):

Nu vreau ca in anunt sa fie specificat pretul, Vreau ca persoanele sa stie ca prestez acest serviciu?

| Alexuţ02 a răspuns:

Salut, mă numesc Rareș, am x ani.
De când m-am apucat de fotografie am făcut progrese mari în ceea ce privește calitatea pozelor ( vă las mai jos câteva exemple )

Sunt disponibil la nunți, botezuri, majorate, petreceri de copii, nu ezitați să mă contactați