| CospyRo a întrebat:

Bună ziua! Doresc să achiziționez cartea "Al Doilea Razboi Mondial. De la Blitzkrieg la Hiroshima. Ghid ilustrat complet", însă nu mai este în stoc pe niciun site. Știți cumva când va fi din nou comercializată? Si as mai dori sa va intreb daca știți de cand nu mai este in stoc pentru ca din cate am auzit, nu a mai fost pusa pe piata din România de aprox. 3 ani si ma gandesc daca nu cumva aștept degeaba. Așa ca ma gandesc sa achizionez varianta cu subtitrarea engleza. Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| Brizbriz a răspuns:

Pai, maine e 4 iulie, toti vor cartea aia sa aiba cu ce sa se stearga la WC
Hail USA, HAIL, HAIL, HAIL

ba nu, nu USA, HAIL DAVOS, noul USA

"Așa ca ma gandesc sa achizionez varianta cu subtitrarea engleza"
SA MORI TU?!?!?
carte cu subtitare, carte, CARTE, CARTE?!?
NU AM AUZIT ***NICIODATA*** de o carte cu "subtitrare" in engleza, esti sigur ca nu vorbim de film? rolling on the floor

| CospyRo explică (pentru Brizbriz):

#Brizbriz, scuze prostule ca nu am scris "varianta in engleza". Daca tot esti tu asa destept de ce nu ti-ai vazut de treaba si te-ai facut ca nu observi greseala? Daca asa de rau ai ajuns sa razi de asa zisele greseli eu nu stiu ce sa mai zic, insa vreau sa stii ca nu a fost o eroare chiar asa scrie pe platforma de unde doresc sa o achizitionez, dar cred ca problema este la tine retardatule, tu nu vezi in ce hal scrii? rolling on the floor))))) Esti mai prost ca limba rusa, mancami-ai @#$@ toata. Iti sugerez sa pui mana pe un DOOM 3, daca vrei ti-o trimit prin posta romana acolo in ghetoul ala in care stai rolling on the floor)))))