| Manea_Razvan_1999_rWCu a întrebat:

itentionez sa achizitionez un stilou marca Poenari Majesctic Pearl. Nu am mai avut niciodata vreun produs de la aceasta firma si ma intrebam daca acest model de instrument de scris este de calitate. Multumesc anticipat; dau funda la raspunsul cel mai elaborat

1 răspuns:
| Eduard619 a răspuns:

Sunt foarte de calitate, eu unul i-am facut cadou medicului meu dentist un asa stilou dar din punctul meu de vedere este mult prea scump si eu daca nu as avea un salariu suficient de mare nu as da bani pe el.