| anaaabananaaaaas a întrebat:

Bunaaa
Am 14 ani, fac 15
Si trebuie sa dau examenul.
Nu stiu unde sa scriu profilele
O prietena mi-a spus ca ne da o fisa dupa ce dau examenul si scriem.
Alta, a spus ca ne da dupa o saptamana dupa ce am dat examenul, o carticica si luam doar codurile si ne repartizeaza calculatorul.
Deci, unde scriu profilele?
Multumesc.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Dupa afisarea rezultatelor definitive la evaluarea nationala vei merge la scoala ta, impreuna cu un parinte si acolo vei completa fisa cu optiuni, impreuna si cu dirigintele. Pe aceasta fisa se inscriu optiunile, in ordinea in care le doresti.