| Crisstinayy12 a întrebat:

Care carte e mai faina: Harry Potter si Camera secretelor sau Harry Potter si prizonierul din Azkaban?

6 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Prizonierul din Azkaban

| Lostlyric a răspuns:

Seria Harry Potter este o poveste continua. Nu poti alege dintre volumul 2 si volumul 3 al cartii si sa faci un top al preferintelor. Sigur, aventurile lui Potter evolueaza de-a lungul povestirii si complexitatea personajelor creste, dar ori iti place povestea, adica toate volumele, ori le algi pe sarite si atunci iti recomand sa vezi filmele, sa nu-ti mai pierzi timpul.

| Crisstinayy12 explică (pentru Lostlyric):

Acum am terminat de cititit Harry Potter si Camera Secretelor si abia astept sa citesc urmatoarea serie adica Harry potter si prizonierul din Azkaban. Si v am intrebat acest lucru deoarece am vazut ca harry potter 2 e mai fain ca 1, si sper ca si 3 sa fie mai fain ca 2 si tot asa. Si harry potter este seria mea preferata, ai dreptate dar nu le aleg pe sarite -_-

| UsernameSamsung a răspuns:

Camera secretelor ai mult mai mult suspans

| antonel23 a răspuns:

Harry Potter și prizonierul din Azkaban.
Cu toate că amândouă îs faine.

| DeDeDeeaSweety a răspuns:

Eu le-am citit pe toate de la Harry Potter. Nu stiu daca pot compara una cu alta, toate la un loc sunt o capodopera.