| MadRaven a întrebat:

Care este parerea voastra despre cartea Fratii Jderi? Ce v-a placut si ce nu?

2 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Dacă trebuie să o citești, asta este, nu ai ce face, dar nu poți spune că este o carte atât de bună încât nu o mai uiți, sau ai vrea s-o recitești.Este opinia mea.So better without comment.

| InvizibLeUser a răspuns:

Roman istoric. pe care eu nu le citesc des. nu stiu, nu am ramas entuziasmata, mi s-a parut prea voluminoasa, prea plictisitoare. ok este parerea mea, eu care urasc romanele istorice, ti-as propune "pinza de paianjen" de Cella Serghi, preferatul meu roman de dragoste big grin.ops. m-am abatut putin de la tema. oricum, nu cred ca ar trebui sa te influenteze parerea mea, daca doresti si iti plac anume romanele istorice citeste-o ) mie personal NU )) big grin