| anonim_4396 a întrebat:

Carti bune despre comunicare?

6 răspunsuri:
| Dalmore a răspuns:

Ce fel de comunicare?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu există, sunt rahaturi care te fac să pari ciudat dacă le aplici

| RAY a răspuns:

Https://drive.google.com/......n_xj5/view

asta e cea mai buna carte despre dezvoltarea unui individ

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns (pentru RAY):

In afara de "piramida" trebuie sa luam in considerare si cat din rest mai e valabil azi, el disparand in 1969?!
Si la ceilalti, Adler, Freud, Jung, e aceeasi problema.
Omenirea a evoluat foarte rapid, exponential, iar problematica umana, spirituala, afectiva, materiala, tehnica, idem!

| RAY a răspuns (pentru PsihoSex):

E un inceput, personal eu cred ca experientele conteaza, dar na asta era intrebarea

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Daca dai o simpla cautare, vei gasi o multime de titluri, de unde poti alege!
De la"Comunicarea" lui Nick Stanton, parca si pana la Mihai Coman si altii, mai bine alegi tu. noi nu te cunoastem, nu stim cum gandesti si ce urmaresti, si asa, in plus, nu poti injura pe nimeni, daca nu iti place ce ai ales.
Oricum, ai doar de invatat si de castigat!
Noi am facut la facultate "Managementul comunicarii" si sa stii ca nu e simplu!