| anonim_4396 a întrebat:

Care editura romaneasca are cele mai bune carti de comunicare? RP si publicitate m-ar interesa...

4 răspunsuri:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Mi se pare ca sunt mai multe edituri care au carti in acest domeniu Polirom, Editura Tritonic, Institutul European, Teora... Nu stiu daca poti sa faci un clasament al celor mai bune carti pana nu le citesti

mira
| mira a răspuns:

Este mai bine sa fii interesata de autori.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Polirom are o colectii pentru PR expres. Sunt cartile mov.
Apoi mai sunt cei de la Brandbuilders. Restul au fost mentionate deja.

| wizard_cristi a răspuns:

Nu cred ca poti spune despre o editura ca are cele mai bune carti in acest domeniu ci mai repede sa alegi cartile dupa o anumita bibliografie. In plus, editurile s-au impartit in functie de cele mai importante facultati de comunicare din Bucuresti, la Polirom publica mai toti profesorii de la FJSC, la comunicare.ro multi din profesorii de la Litere etc.