| UserDeTpu a întrebat:

Carti de genul "Fluturi" sau "Jurnalul unui Adam"? Vreau sa-i fac cadou iubitei mele de Craciun si am inteles ca acestea doua i-au placut foarte mult!

1 răspuns:
| gemeni6226 a răspuns:

Si eu am citit romanul Fluturi mi-a placut enorm a aparut continuarea adica volumul 4 care are titlul Pina la sfarsit sau a mai scris romanul Insomnii (Irina Binder)sau "Invitație la vals", de Mihail Drumeș, Pinza de pajanjen de Cella Serghi Orasul cu Salcami de Mihail Sebastian