| racc a întrebat:

Ce cadou sa ii fac iubitei mele de craciun? Fara bijuterii thinking Nu am nici o idee!

11 răspunsuri:
| Kriss96 a răspuns:

E o intrebare cam aiurea. Nu avem de unde sa stim ce prefera prietena ta sau ce hobby-uri are.
Orienteaza-te si tu. Daca ii place muzica de exemplu poti sa-i iei ceva care are legatura cu asta. Sau un animalut daca-i plac. Gandeste-te ce-i place. Doar e iubita ta, deci o cunosti.

| piTiCcu a răspuns:

Ai putea sa ii iei un buchet de flori, sa o scoti la o cina romantica, iar partea cu cadoul sa ii iei o perna cu numele vostru scris pe ea sau poze cu voi intr-un album foto (primul vostru sarut) intelegi tu.Bafta!

| dorin1990 a răspuns:

O poza cu voi 2 intr-o rama sau o cana cu poza voastra imprimata mi se pare un cadou inspirat.

| Cristian_Birmanese_1990 a răspuns:

O fotografie cu voi 2, insa nu intr-o rama, ca sunt demodate, vezi mai degraba un tablou canvas personalizat drept cadou de Craciun: http://www.tablou-canvas.ro/tablouri/tablouri-personalizate si iti alegi marimea in functie de bugetul de care dispui.

| paceandlove a răspuns:

Exista in toate orasele firme ce se ocupa cu chestia asta care ti-o voi exolica eu acum..deci sigur aveti o poza mai speciala amandoi poti sa iei poza si s-o printezi pe:tricou, perna, cana, farfurie cam tot. daca nu stii te poti ducr la o librarie di intrebi de poze tiparite pe anumite lucruri sau daca tise pare complicat...un singur accesoriu potrivit de imbracat va fi super bine venit orce i-ai lua intentia conteaza!

| PROTOTYPE a răspuns:

O poza cu voi doi.

| poftabuna a răspuns:

Comanda-i o pizza cu gust de tamaie!
va fi extrem de surprinsa!

| JessieXD a răspuns:

De Craciun. Hmm
Pai uite. Daca va faceti revelionul impreuna ai putea sa-i cumperi o rochita, care sa o poarte de revelion.
Ai putea sa-i cumperi un parfum, farduri, chiar si ursuleti de plus[nu conteaza varsta pentru jucarii], tricou personalizat. diferite texte pe el, inimioara cu poza voastra inauntru, puzzle cu poza voastra, asa o sa se mai distreze cat timp 'rezolva' puzzle'ul.
Stiu ca ai spus ca fara bijuterii, dar ai putea lua o bratara cu initiala ei, sau cu o inima [ nu trebuie sa fie de aur sau argint ] ceva ieftin, e cam 9-10 lei, cam asa.
Sau daca nu vrei nimic din ce am spus, intreab-o asa : ce vi-ar placea voua fetelor sa primiti de Craciun? Ca nu stiu ce sa-i cumpar la varamea...
Sau ceva de genu. :*
Succes!

| AnnaR a răspuns:

Poate gasesti o cana de sezon... la magazinele de souveniruri sunt tot felul de lucruri... sau poare un glob dintracela cu apa pe care daca il scuturi ai impresia ca ninge big grin