| racc a întrebat:

Ce cadou sa ii fac iubitei mele de craciun? Fara bijuterii thinking Nu am nici o idee!

11 răspunsuri:
| Kriss96 a răspuns:

E o intrebare cam aiurea. Nu avem de unde sa stim ce prefera prietena ta sau ce hobby-uri are.
Orienteaza-te si tu. Daca ii place muzica de exemplu poti sa-i iei ceva care are legatura cu asta. Sau un animalut daca-i plac. Gandeste-te ce-i place. Doar e iubita ta, deci o cunosti.

| piTiCcu a răspuns:

Ai putea sa ii iei un buchet de flori, sa o scoti la o cina romantica, iar partea cu cadoul sa ii iei o perna cu numele vostru scris pe ea sau poze cu voi intr-un album foto (primul vostru sarut) intelegi tu.Bafta!

| dorin1990 a răspuns:

O poza cu voi 2 intr-o rama sau o cana cu poza voastra imprimata mi se pare un cadou inspirat.

| Cristian_Birmanese_1990 a răspuns:

O fotografie cu voi 2, insa nu intr-o rama, ca sunt demodate, vezi mai degraba un tablou canvas personalizat drept cadou de Craciun: http://www.tablou-canvas.ro/tablouri/tablouri-personalizate si iti alegi marimea in functie de bugetul de care dispui.

| paceandlove a răspuns:

Exista in toate orasele firme ce se ocupa cu chestia asta care ti-o voi exolica eu acum..deci sigur aveti o poza mai speciala amandoi poti sa iei poza si s-o printezi pe:tricou, perna, cana, farfurie cam tot. daca nu stii te poti ducr la o librarie di intrebi de poze tiparite pe anumite lucruri sau daca tise pare complicat...un singur accesoriu potrivit de imbracat va fi super bine venit orce i-ai lua intentia conteaza!

| PROTOTYPE a răspuns:

O poza cu voi doi.

| poftabuna a răspuns:

Comanda-i o pizza cu gust de tamaie!
va fi extrem de surprinsa!

| JessieXD a răspuns:

De Craciun. Hmm
Pai uite. Daca va faceti revelionul impreuna ai putea sa-i cumperi o rochita, care sa o poarte de revelion.
Ai putea sa-i cumperi un parfum, farduri, chiar si ursuleti de plus[nu conteaza varsta pentru jucarii], tricou personalizat. diferite texte pe el, inimioara cu poza voastra inauntru, puzzle cu poza voastra, asa o sa se mai distreze cat timp 'rezolva' puzzle'ul.
Stiu ca ai spus ca fara bijuterii, dar ai putea lua o bratara cu initiala ei, sau cu o inima [ nu trebuie sa fie de aur sau argint ] ceva ieftin, e cam 9-10 lei, cam asa.
Sau daca nu vrei nimic din ce am spus, intreab-o asa : ce vi-ar placea voua fetelor sa primiti de Craciun? Ca nu stiu ce sa-i cumpar la varamea...
Sau ceva de genu. :*
Succes!

| AnnaR a răspuns:

Poate gasesti o cana de sezon... la magazinele de souveniruri sunt tot felul de lucruri... sau poare un glob dintracela cu apa pe care daca il scuturi ai impresia ca ninge big grin

Întrebări similare