| anonim_4396 a întrebat:

Carti standalone de nu foarte multe pagini (max 300-350)? Sunt baiat, deci n-as vrea de dragoste, dar sunt interesat de fantasy, SF, politiste, distopice

3 răspunsuri:
| Kanpeki a răspuns:

"Sunt baiat deci n-as vrea de dragoste" wat? Ce vrei sa spui cu asta? Si eu sunt baiat dar imi plac cartile de dragoste (cele bune).
Cisteste Alex Rider sau Copiii Lampii Fermecate daca n-ai facut-o inca.

| Kikoo a răspuns (pentru Kanpeki):

Nu sunt genul meu.
Mersi pentru sugestiile tale.

| Fllu a răspuns:

Salut, iti recomand o carte fantasy mai putin cunoscuta scrisa de un polonez. Este de fapt o colectie de povestiri scurte, dar este extraordinar de buna si serios subapreciata.

Din pacate nu mai este pe stoc pe elefant, libris... Dar o gasesti inca aici: https://goo.gl/4DQ9qz

Daca iti place, iti pot recomanda si altele.