| AvalohAlyn a întrebat:

Cartile care le-ai citit foarte repede sau "cu ochii inchisi"fiindca te-au fascinat, care sunt?

Răspuns Câştigător
| Anonima985 a răspuns:

Gandeste cutezator, de Ben Carson. E geniala cartea, inveti multe din ea ^_^

4 răspunsuri:
| syd2 a răspuns:

Hamlet - Shakespeare
Divina comedie - Dante Alighieri
Nuvele - L.N.Tolstoi (In limba rusa)

| CVane a răspuns:

Rosu si Negru de Stendhal, atat de interesanta a fost incat, am stat 5 ore lipit de ea, pana m-a luat somnu', totusi am terminat-o a doua zi.

| TheBestAnaIs a răspuns:

,,JOCURILE FOAMEI" de Suzanne Collins.am citit primele doua volume(1.Jocurile foamei si 2. Sfidarea)foarte repede, eram fascinata si dependenta de ele.Am mai citit si,, Ivitatie la vals"-M. Drumes in 2 zile, nu aveam altceva de facut si chiar mi-a placut.

| almirock a răspuns:

Cărţile PE care le-am citit cu sufletul la gură, o mică parte din ele, ar fi "Să nu mă părăseşti", "Colecţionarul" şi "La râul Piedra am şezut şi am plâns".