| Georgi12312345667899876453 a întrebat:

Cate volume sunt in seria Fallen in love de Lauren Kate si in ce ordine urmeaza?

1 răspuns:
| Raven a răspuns:

Seria se numește Fallen (Îngeri căzuți, cum a apărut la noi) și sunt 5 cărți (Fallen, Torment, Passion, Rapture, Unforgiven) plus Fallen in Love, volum de povestiri în care apar mai multe povești de dragoste. Și de fapt doar primele patru (Damnare, Rătăcire, Pasiune, Extaz) sunt despre Daniel și Luce, Unforgiven e povestea lui Cam.