| dodo1mik a întrebat:

Caut o piesa de teatru de vreo 30 de minute sau mai multe, vreo 10-11 personaje, nu ma intereseaza genul, ma puteti ajuta va rog! Am nevoie URGENTA! Multumesc dau funda :*

5 răspunsuri:
| alexclaudiu2003 a răspuns:

Nea marin miliardaru happy

| dodo1mik explică (pentru alexclaudiu2003):

Apreciez,dar as avea nevoie de o piesa pentru liceu big grin

| alexclaudiu2003 a răspuns:

Liceeni

| dodo1mik explică (pentru alexclaudiu2003):

Este film straight face am nevoie de o piesa de teatru simpla pentru niste elevi de liceu pentru a fi reprezenta intr-o activitate in cadrul liceului nimic prea complicat.
Multumesc oricum.

| alexclaudiu2003 a răspuns:

Burghezul gentilom