| anonim_4396 a întrebat:

Caut tineri carora le place sa citeasca si carora sa le ofer cadou carti de Agatha Christie (si poate si altele pe viitor). Nu conteaza orasul din care sunt. Cine este interesat sa ma contacteze pe adresa de mail andreibg10@yahoo.com

4 răspunsuri:
| Ara997 a răspuns:

Acţiunea umană este comportamentul îndreptat către un ţel.
al tau care este?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu imi place sa citesc

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dacă le ofereai tablete gratuite sau telefoane mobile ar fi fost înghesuială p'aici! ))

| Magda211102 a răspuns:

Sunt prima la rand. Unde-s carti gratis sunt si eu si daca imi spui Agatha Christie asteapta-te la un e-mail.