| andreisdas23 a întrebat:

Sunt un tanar pasionat de IT, de situri web adica in special de tot ce tine de calculator.Caut de asemenea un pasionat(nu conteaza varsta) cu care sa vorbesc si sa realizam situri web, unul frumos si multe altele.Am putea avea propria noastra firma virtuala.Cine este interesat poate sa ma contacteze la adresa de mail : software. nstars@yahoo.com. Eu deja am un web site dar poate il dezvoltam pe acesta.Am nevoie de cineva cu care sa lucrez. Sper ca m-ati inteles.

1 răspuns:
| WantedBoy23 a răspuns:

Fa-ti site Bro big grin Eu mi-am facut si E super da eu il am SIte pro de it deci daca vrei ma mai intrebi! Funda? happy