| anonim_4396 a întrebat:

Ce cărți ați mai citit? :d

13 răspunsuri:
| Bozgi200 a răspuns:

Cele pentru Bac. Enigma, Ion, etc.

| Anonima1700 a răspuns:

Atitudinea este totul. Recomand

| LPCTSTR a răspuns:

Enigma din arhiva, Sint o baba comunista!, Pelinul Negru, Mama prostilor e mereu gravida si acum sunt la Groapa, astea din ce-mi amintesc acum.

| aimullah123 a răspuns:

Preferatele mele de pana acum sunt "Creierul si mintea universului" - Dumitru Constantin Dulcan si "Puterea creierului" - Daniel G. Amen si Tana Amen

| whatisthis19 a răspuns:

Nimic

| Goddessss a răspuns:

Malakai si cum sa scapi de frica

| Apokales a răspuns:

Homo Deus, iar acum citesc Fa-ti patul.

| gabicoo a răspuns:

"Țara cu un singur gras"

| CleanHeart a răspuns:

De medicina, psihologice, moda etc.

| AdelinaC a răspuns:

Am inceput "Acolo unde canta racii"-imi pare mai slaba decat o recomanda recenziile

| StrongHeart a răspuns:

Istoria culturii si civilizatiei volumul 1, am citit ceva din ea pana acum.e interesant sa vezi cum am ajuns pana aici.

| Erik55 a răspuns:

Trilogia "Jocurile Foamei"
Sunt 3 dintre cele mai interesante si captivante carti pe care le-am citit.
ai aici un scurt rezumat al primei carti daca te intereseaza: https://blogulresponsabil.wordpress.com/......ger-games/

| Denisa730 a răspuns:

Primul volum din seria After E un monstru de carte și chiar mă așteptam să fie o carte clișeică dar e chiar ok