| bia0000 a întrebat:

Ce carti ati mai citit?

Răspuns Câştigător
| Lusy93 a răspuns:

Leonie de elizabeth adler
amelie de elizabeth adler
seducatoarea de beverly s. martin
promisiune mincinoasa de howard roughan
in deriva de stephanie gertler
floarea soarelui de richard paul evants (sa nu te sperie numele e un loc care se numeste asa,...fff faina cartea)
aproape casatoriti de jane costello

6 răspunsuri:
| smile20000 a răspuns:

Harry potter (1,2,3,4,5,6,7)

| biank98 a răspuns:

Rebecca - daphne du morier
jane eyre - charlotte bronte
la medeleni - ionel teodoreanu
elevul dima dintr-a saptea - mihail drumes

| Daniel97 a răspuns:

AM citi Papillon vol1 si 2, Banco continuarea de la Papillon, 20000 de leghe sub mari, si Insula Comorii, acum a inceput scoala asa ca o sa citesc doar ce este obligatoriu la romana.

| bia0000 explică:

Le am citit de mult; ion mi-a placut insa morometii nu ii agreezhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am citit morometii vol 1, 2, baltagul, acum citesc ion de liviu rebreanu vol1 vreau sa il citesc si pe vol 2 happy Iti vor fi de folos la scoala dar eu le citesc din placere. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fefeleaga, baltagul daca nu l-ai citit