| DanielaGroza a întrebat:

Ce carti de groaza imi recomandati?
Funda

Răspuns Câştigător
| xClementine a răspuns:

Toate romanele lui Stephen King, un autor american recunoscut pentru toate cartile sale de groaza. Il mai poti gasi si sub numele de Richard Bachman.
Ai aici :
http://ro.wikipedia.org/wiki/Stephen_King#Opere
Bafta!

10 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Am citit Stephen King- cimitirul animalelor, cand eram in clasa a 9-a si m-a bagat in sperieti laughing m-am facut de rusine pentru ca pe mine in general nu ma sperie nimic si ma laudam cu asta, dar atunci am visat ca e cineva langa patul meu, si eram treaz doar pe jumatate si nu ma puteam misca, un fel de atac de panica. Am crezut ca am ramas paralizat, m-am speriat foarte tare.

| aliceinchains a răspuns:

Chinuiește-i pe copii - John Saul.
E superbă, merită.

| Aberdeen a răspuns:

"Cronicile Wanderstone" de joseph delaney.are vreo 9 volume, deci nu ai cum sa te plictisestiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da dar este in limba spaniola :la camara maldita

| bloodyhell a răspuns:

The Shining-Stephen King
Castelul din Otranto-Horace Walpole

| JulyStorm a răspuns:

Cauta carti de Stephen King si John Saul.

| MyMindRules a răspuns:

Orice carte e de groaza pentru mine, dar cele si cele mai horror sunt alea date la romana. Ti le recomand. Pa-pa. ^^

| DarkGhost a răspuns:

Carte de matematica e de groza

| FlooPp a răspuns:

Frankenstine,WorldCraft,Dracula.
Bafta!

| Anesia27 a răspuns:

Citeste povestiri de Edgar Allan Poe.