| MadeInErm a întrebat:

Ce cărți faine & finalizate știți de pe wattpad? (chiar vreau să mă apuc serios de citit și nu știu de unde să încep) Sunt foarte dezorientată. Dacă se poate, o lista cu mai multe

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

- incepe cu UNA carte nu cu o lista
- prezintă-te ce ești, cine ești, ce-ți place
- apoi cere păreri
(și asta e tot o părere)

| Adry05 a răspuns:

Mai bine caută cărți calumea online în pdf... pe wattpad îs numa prostii scrise de adolescenți. rar să găsești ceva de calitate. wattpad îl recomand doar pentru a citi cărți în altă limbă întrucât limbaju e mai simplu pentru început