| painkilleeer a întrebat:

Ce carti imi recomandati de aventura sau de dragoste imi recomandati sa citesc?

6 răspunsuri:
| SorinTudor a răspuns:

Harry Potter, o serie de romane ce le-am citit cand eram prin clasa a 8 a si acum pot face rezumat dupa orice carte din serie happy. Desigur mai ai si Vampire Diares

| AdrianExtreme a răspuns:

Vampire Diares

| G28AEjdvjRaendnPrT a răspuns:

Trebuie neaparat sa citesti Cei trei muschetari, e super tare, Coliba unchiului Toma, e o super drama, iar Dracula e prea tare, nu poti sa te opresti din citit.

| ELEMENT3110 a răspuns:

Elevul Dima dintr-a saptea -Este o carte de dragoste foarte frumos si mai poti incerca la fel Scrisoare de dragoste sau Romeo si Julieta! Sper ca te-am ajutat si daca o sa citesti aceste carti o sa te scufunzi in iubirea lor xD!

Răspuns utilizator avertizat
| CristinaMaria1987 a răspuns:

O plimbare de neuitat, mi-e teama sa nu te pierd, maidanul dragostei