| BiaaaBuaaa a întrebat:

Recomandati-mi si mie niste carti de dragoste/aventura... am 16 ani big grin

Răspuns Câştigător
| cristi990011 a răspuns:

Hunger games (jocurile foamei) 1, 2, 3.

8 răspunsuri:
| LorenaAnca a răspuns:

''Enigma Otiliei'' de George Calinescu / ''Domnisoara Christina'' / Copii capitanului Grant / ''Pe aripile vantului'' de Margaret Mitchell / ''Singur pe lume'' de Hector Malot. Sper ca te-am ajutat!

| BiaaaBuaaa explică (pentru LorenaAnca):

Le'am citit pe toate
happy multumesc oricum

| サクラ a răspuns:

Incearca de Mihail Drumes:Scrisoare de dragoste, Elevul Dima dintr-a7-a, Invitatie la vals.N-o sa-ti para rau daca le citesti, sunt foarte frumose.

| HeyLyn a răspuns:

Incearca ceva science fiction: Academia Vampirilor de Richelle Mead; Casa Noptii de P.C. si Kristin Cast; Instrumente Mortale sau Dispozitive Infernala de Cassandra Clare.Le-am citit si le recomand, plus ca sunt de dragoste, aventura si drama big grin

| KatPaw a răspuns:

Incearca "O zi din sapte" de Lauren Oliver. Nu e prea cunoscuta. Eu sunt ff atrasa de cartile fantasy si am citi multe pana acum, dar asta e o lectie de viata, e cartea mea preferata chiar daca nu e fantasy. Sper sa-ti placawinking.

| Dimulescu_Cosmin_1996 a răspuns:

Dragoste virtuala de Daniel Glattauer.
O carte foarte captivanta, o poti comanda usor de pe net si ti-o recomand cu placere! happy

P.S. Sigur vei dori sa citesti si continuarea.

| cristi990011 a răspuns:

Hunger games(jocurile foamei)1, 2,3

| cristi990011 a răspuns:

Hunger Games(jocurile foamei) 1, 2, 3, . filmul a aparut numai pentru partea 1.