| Anca15432 a întrebat:

As vrea sa citesc niste carti de dragoste... ce imi recomandati?

5 răspunsuri:
| ionica56 a răspuns:

Dama cu camelii

Prima mea carte de dragoste, asa ca mi-a ramas in minte.E trista cartea... Sper sa te impresioneze si pe tine.

| Lumine a răspuns:

Buna!
Eu iti recomand Donna Alba, fiind un romand superb.

Lectura Placuta!

| VintageGeisha a răspuns:

"La rascruce de vaturi" sau "Pe aripile vantului" inceptul poate fi plictisitor insa crede-ma ca dupa ce o sa ajungi pe la pag 40 o sa iubesti cartile... Funda?

| Pikuu a răspuns:

Mihail Drumes toate cartile lui sunt de dragoste si sunt superbe, adica mie mi.au placut la nebunie(scrisoare de dragoste, elevul dima dintr.a saptea, invitatie la vals.
)

| Georgiiianaaax a răspuns (pentru Pikuu):

Mostenirea de Danielle steel