| AvalohAlyn a întrebat:

Ce carti motivationale ai citit tu si te-au ajutat?

5 răspunsuri:
| GoldenZenith a răspuns:

Libris mortis.

Răspuns utilizator avertizat
| GoldenZenith a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Nu mai spune. Știam.

| Dan193 a răspuns:

Mai multe insa la moment imi aduc aminte de "Intrebarile sunt de fapt raspunsuri" si ceva de Ryan Clauson. Plus carti biografice a careva businessmani mereu ma inspira.

| margaretalba a răspuns:

Ultima citita de mine "Uneori castigi, uneori inveti", de John Maxwell. O recomand! Iti ofera o perspectiva pozitiva asupra esecurilor din viata noastra, cum sa te raportezi la ele si cum sa le transformi in lectii valoroase de viata. Are multe carti motivationale si de lidership.