| Jack99 a întrebat:

Ce parere aveti de Un veac de singuratate de Gabriel Garcia Marquez?

3 răspunsuri:
| cristi1212 a răspuns:

E ok, dar nu mi s-a parut fenomenala asa cum am tot auzit. Nu e foarte mare deci poti sa o citesti, nu iti ia mult, poate tie o sa-ti placa. Si mie mi-a placut, dar parerile altora despre cartea asta m-au facut sa am asteptari mai mari si am ramas putin dezamagit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o carte bună. Merită să fie citită și recitită, pentru a fi pe deplin înțeleasă.

| WarriorCat a răspuns:

Nu prea am inteles cartea. :/