| Elena2106 a întrebat:

Ce parere aveti despre cartea suge-o Ramona si Suge-o ramona 2 eu am citit-o si este amuzanta. voi ce parere aveti?

6 răspunsuri:
| Balan_Ana_Maria_1996 a răspuns:

Am citit doar ''Suge-o, Ramona!'' si mi-a placut foarte mult, urmeaza sa citesc si ''Suge-o, Andrei!''

| udrescuf a răspuns:

O carte "facuta la misto" este foarte amuzanta. Abia astept Suge-o Andrei"

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Bunicica; in spiritul vremii, pe placul adolescentelor.

| Ax3LdeV a răspuns:

La cum are titlu nu ma astept lao lectura de calitate deci nu am citit-o

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am de gand sa citesc asa ceva.

| Adry05 a răspuns:

Am cititi-o doar pe prima deocamdata si contrat asteptarilor, mi-a placut foarte mult. laughing