| Nicki18 a întrebat:

Ce parere aveti despre cartea "Valurile" de Virginia Woolf? Dar despre cartile lui Paulo Coelho?

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

"Valurile" de Virginia Woolf, recunosc ca nu am citit, deci nu imi pot da cu parerea. Legat de Paulo Coelho, insa, pot spune ca, cartile sale m'au fascinat. Are un mod de a scrie inconfudabil. Mi'au placut foarte mult toate cartile sale.

2 răspunsuri:
| BoboRader a răspuns:

Tari rau trebuie cititte

| Nastia a răspuns:

Alchimistul de Coelho e superb si pun pariu ca si celelalte sunt la fel.