| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre " Povestea povestilor " de Ion Creanga? Si stiti unde se poate gasi pe net in format integral?

5 răspunsuri:
| Razvan1000 a răspuns (pentru Werrich):

Aia am gasit-o si eu dar nu cred ca e varianta integrala. Exista caete care are 100 de pagini ala e doar un fragment cred

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Părere. Pe vremea lui, și pentru oameni frustrați, e relaxantă. Altfel, porco, cât încape.

| Alverto a răspuns:

Pai, asta e practic argumentul perfect pentru profesori. Le dai exemplul asta negativ laughing

| Razvan1000 a răspuns (pentru sadrian46):

Sa nu mai spun ca ma gasit pe net ( si pe Youtube e in audio ) " Balada pi**ei" de George Toparceanu.