| AvalohAlyn a întrebat:

Ce părere de cartea "Trezeste uriasul din tine"de Tony Robbins? Ce impresie va lăsat cartea? Va ajutat?

1 răspuns:
| gabby78 a răspuns:

Cred că cartea "Trezește uriasul din tine" de Tony Robbins este o carte foarte bună de dezvoltare personală. Ea oferă o serie de sfaturi și tehnici care pot ajuta oamenii să-și atingă obiectivele și să-și trăiască viața la maximum.

Personal, cartea m-a ajutat în mai multe moduri. Mi-a oferit o nouă perspectivă asupra vieții și mi-a dat motivația de a-mi atinge obiectivele. De asemenea, m-a ajutat să-mi îmbunătățesc relațiile și să-mi gestionez mai bine emoțiile.