| Petrovic a întrebat:

Ce reguli trebuie sa respect pentru a obtine certificat de membru sau acord pentru a merge la biblioteca sau pntru a imprunuta carti?
La ce biblioteci pot sa merg in Bucuresti si in Brasov?

1 răspuns:
| BlankWhite a răspuns:

Pentru a obtine permis la o biblioteca trebuie sa iti aduci buletinul cu tine, sa platesti o taxa in valoare de 3-5 lei pentru permis si sa dai detalii precum: numarul de telefon, unde inveti sau unde lucrezi.Sunt asa de multe biblioteci in Bucuresti! Daca esti din Bucuresti du-te la Biblioteca Nationala a Romaniei, acolo vei gasi o gramada de carti! Succes!