| AnonimGirl15 a întrebat:

Ce roman de dragoste mi-ati mai putea recomanda? Poate ceva de genul romanului "Fluturii" de Irina Binder?

5 răspunsuri:
| Eusuntaici a răspuns:

Am citit "Invitatia la vals" si as mai reciti-o de 1000 de ori. Mi-a placut foarte mult.

| andrei1237 a răspuns:

Iti recomand Aripi de Aprylinne Pike.

| Cameliapantiru a răspuns:

Nu am citit romanul Irinei Binder, "Fluturi", dar iti pot recomanda cateva romane bune de dragoste! Preferatul meu este "La rascruce de vanturi"-Emily Bronte. Bine scrise sunt si romanele lui Jane Austen: "Mandrie si prejudecata'', ''Ratiune si simtire", "Emma", "Mansfield Park', "Manastirea Northanger", "Persuasiune". Din literatura romana, iti recomand "Maitreyi"-Mircea Eliade, "Lorelei'-Ionel Teodoreanu sau "Panza de paianejen"-Cella Serghi. O seara faina iti doresc!

| ZambetDeGheata a răspuns:

Cel care ma asteapta de Parinoush Saniee

| lexiatanasiu a răspuns:

Fluturi este foarte buna. Merita citita! Eu am cumparat-o de www.librex.ro la cel mai mic pret www.librex.ro/fluturi-irina-binder