| RIze1KDE1LuNA a întrebat:

Cei care ati citit cartea " Suge-o Ramona " Ce parere v'a lasat? Merita citita?

6 răspunsuri:
| Atat_Valy_1995_s4uy a răspuns:

Da merita citita.Eu am citit-o si este foarte amuzanta aici se vorbeste despre viata unui adult care ne poveste cum a fost cand era adulescent si incearca sa "dea pe spate" o fata.Da si merita citita. Funda?

| kyliejenner a răspuns:

Nu

| WalterWhite a răspuns:

Chiar merita. Este o comedie explicita de calitate(parerea mea) nu e o capodopera literara dar pe mine m-a tinut curios si cu zambetul pe buze pana la final.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frumos titlul laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

Răspuns utilizator avertizat