| Fisuraintimp a întrebat:

Cine citeste de aici citeste Jurnalul unu pusti? Alte carti asemanatoare puteti sa imi ziceti?

9 răspunsuri:
| Iulian03 a răspuns:

Insemnarile unei pustoaice.

| george232323 a răspuns:

Generala.Cei mai naspa ani din viata mea.

| Aramyx a răspuns:

Am citit jurnaluul unui pusti am doar un cuvant super alte carti ti-as putea recomanda tabara, care-i faza cu cititul, adolescenta, fabrica de ciocolata, poveste de craciun

| TudorVladimir a răspuns:

Jurnalul unei pustoaice si Nate

| Cupcake69 a răspuns:

Ar mai fi "Insemnarile unei pustoaice".
Sau daca vrei altceva, mai sunt doua carti, de la James Patterson, " Generala : cei mai naspa ani din viata mea" si " Generala : salvati-ma de aici!".
Sper ca te-am ajutat.winking

| CalinPop a răspuns:

Nate e aproape copie la indigo. Marele Nate 1, 2

| Giutza_Gia_1995 a răspuns:

" Insemnarile unei pustoaice " volumurile 1 si 2. Aceasta carte este cea mai asemanatoare.

| CrisMicutza2002 a răspuns:

Cea mai apropiata ar fi Jurnalul unei pustoaice. Daca vrei o carte mai putin asemanatoare cu Jurnalul unui pusti ar fi Recreatia Mare.Este foarte amuzanta si iti foloseste si la scoala. Funditaaa?

| Lovemusicbalet a răspuns:

Citește insemnarile unei pustoaice este tare faină. In plus e si amuzanta, trista, si romantica. Mie mia plăcut mult.