| kissionik a întrebat:

Cine imi poate da exple de carti gen " nu plange sub clar de luna " si un saite unde le pot citi? dau funda :*

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu kissionik si eu duc lipsa de carti grijulii, si sunt foarte foarte necitit, poate cantecele din maldoror, in engleza pe scribd, educatia sentimentala, iluminatiile de rimbaud, sonetele lui shakespeare pe bune, uita tot ce ai invatat despre ele si ia-le de la capat, valurile de woolf, utopia de morus, amurg de dazai, http://www.scribd.com/......io-Mishima
as fi vrut ca munch sa fi avut un jurnal 'From my rotting body, flowers shall grow and I am in them, and that is eternity.'
ah merita sa vezi munch 1974:)

| OlyIvy21 a răspuns:

Www.Wattpad.com e un site bun. Poti sa incerci si,, Iubirea..Mai presus de orice!" Sau poti citi povestea mea. Ma numesc Liv_Olive