| LoveChocolate33 a întrebat:

Cine imi poate spune si mie titluri sau autori de carti cu povesti despre vamipiri/spirite/alte creaturi sau povesti de dragoste? :3

Răspuns Câştigător
| Faur_Delia_1997 a răspuns:

Serile urmatoare sunt cu supranaturali(vampirii, varcolaci, metamorfi, naide etc.)
*Paranormal de Kiersten White
*Hex Hall de Rachel Hawkins(sau ceva de genul)
*School spirits de C.C. Hunter
* Cand esti vrajitoare de Carolyn MacCullough
* Magie de doi bani
*Evernight.
Sper ca te-am ajutat.

5 răspunsuri:
| Cameliapantiru a răspuns:

"Fantoma de la opera''-Gaston Leroux

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Povesti de dragoste: " Anna si sarutul frantuzesc", "Chimie Perfecta", "Destine la limita", "E usor sa te iubesc", "Fericirea incepe >azi-Fercirea mea esti tu", "Infernul lui Gabriel" volumul 1, 2, "Ingerul Noptii", "Intimidare", "Iubire", "Lola si baiatul de treaba din vecini", "Ma pierd in tine", "Niciodata impreuna?", "Pe strada Dublin", "Pe strada Londra", "Te astept", "Te doresc", "Ticalosul Seducator"

| Emilian86 a răspuns:

Poti verifica pe librariile online si vei gasi o multime de carti.

http://www.elefant.ro/......58066.html

| marykaterineganea a răspuns:

Autori:Neil Gaiman, Margaret Stohl, Kelley Armstrong

| GiuliaAdaM a răspuns:

Seria Amurg (4 carti ), Vampirii din Morganville (8 carti ), Mai las-o mai moale cu fantomele, Jurnalele vampirilor, Sange albastru, Sub aceeasi stea ( nu ii cu vampiri, si nici nu se compara cu filmul )