| LinaP a întrebat:

Cine imi poate sugera niste carti ca "Farime de suflet" de Aurelian Silvestru? multumesc anticipat

4 răspunsuri:
| Toma_Mihai-Marius_1969 a răspuns:

Hmm...daca iti plac romanele politiste iti recomand seria Alex Rider, iar daca iti place si aventura poti citi seria Divergent (Veronica Roth), lecturare placuta!

| Toma_Mihai-Marius_1969 a răspuns:

Daca iti plac romanele politiste poti citi seria Alex Rider, daca iti place aventura citeste seria Divergent( Veronica Roth)autoarea, lecturare placuta!

| LinaP explică (pentru Toma_Mihai-Marius_1969):

Am privit filmul Divergent inainte de a citi cartea, din pacate