| Cizma2007 a întrebat:

Salut. Imi puteti sugera niste cărti cu drama adolescentina? (spre ex - jurnalul unui adolescent timid)
Multumesc anticipat ✨

3 răspunsuri:
| Smolbean a răspuns:

Sub aceeași stea, căutând o pe Alaska, toate acele locuri minunate, absolut tot, cele 13 motive(cartea), tuturor băieților pe care i-am iubit. Încearcă sa le citești în engleza, în limba originala, sunt mai faine asa. Unele au traducere proasta. Le găsești pe elefant, uneori au reduceri mari. În principiu sunt cărți de la editura 3? mult spor la citit!

| CiprianCampionu2000 a răspuns:

Iti recomand Sugeo Ramona

| anonimata123anonim a răspuns:

Nu am citit cartea asta, dar iti recomand carti de drama: o plimbare de neutitat, sub soarele noptii, absolut tot