| maiubesc a întrebat:

Cum descriu o persoana draga? :d, va rog dati-mi idei :d

Răspuns Câştigător
| DjYonutz a răspuns:

Asa cum este ea si cu bune si cu rele si fufleteste si dupa cum aratam absolut din toate punctele de vedere

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca iti este o persoana draga totul vine de la sine. Trebuie sa spui asa cum o vezi tu (si nu numai fapte bune sau calitati impecabil) Parerea sincera este mereu cea mai apreciata

| RedheadOnTheRun a răspuns:

Nu e greu deloc. Ce idei sa iti dam noi care nu o cunoastem pe persoana draga tie? Descrie-o fizic, sufleteste, spune-ti parerea despre ea.
Nici atata lucru nu poti face?

| mona01 a răspuns:

Dupa insusirile fizice, morale (sufletesc)

| maryan1997 a răspuns:

Calitati bune si rele.