| SERIALS a întrebat:

Cum pot deveni scenarist pentru filme pentru adulti? Vreau sa scriu povesti pentru astfel de filme.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La fel ca orice scenarist pentru orice gen de film: scrii unul sau mai multe scenarii și te duci cu el/ele la o casă de producție pentru acest gen de filme și vezi ce părere au producătorii. Baftă!

| Violleta2022 a răspuns:

Intai faci o facultate de jurnalism si dupa aceea te poti apuca de scrieri. Cand ai deja scenariul scris, poti sa-l trimiti la un studiou de inregistrari pentru filme de adulti si ei iti vor raspunde.

| Clorox a răspuns:

Cu multa munca... Nu este asa de usor!

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Tu chiar vrei să moară de ciudă, Sandra Brown? : ))

| SERIALS explică (pentru floresdemayo):

Da, nu are decat sa moara de ciuda laughing eu o sa scriu scenarii de autor