| LifeAndBooks a întrebat:

Cum vi se pare blogul asta? http://lifeandbooksforever.blogspot.ro/
Dau funda la cel care imi spune cat mai multe puncte slabe\tari!

Răspuns Câştigător
| Kis_Iuliana_1983 a răspuns:

Buna! Daca e sa pun in balanta puncte slabe si puncte forte, cred ca partea pozitiva cantareste mai mult. Imi place foarte mult ca exprimarea e pe intelesul tuturor, ceea ce face articolele tale accesibile pentru. toata lumea. Si inca ceva, sunt pe un ton cald si prietenos!
Poti imbunatati partea de tehnoredactare, in sensul ca dupa semnele de punctuatia – punct, virgule sau altele se pune spatiu! Asta probabil ca nu-I deranjeaza pe multi, dar daca esti interesata sa faci ceva mai bine, acesta e un aspect de luat in considerare.
Am doua sugestii:
1. fa o pagina de Facebook pentru. blog.
2. In viitorul apropiat cred ca ar fi bines a structurezi articolele dupa o tematica; cronologia nu mi se pare cea mai buna idee de organizare – dar asta ramane la latitudinea ta.
O sa urmaresc blogul si o sa-ti mai dau feed-back pe parcurs.
Felicitari, faci o treaba buna!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un blog obisnuit de carti, nu iese cu nimic din tipare.

| RobinAlin31 a răspuns:

Super tare frate, se vede munca depusa