| Rombix a întrebat:

Da-mi un nume de carte motivationala buna care te-a ajutat pe tine cand ai citit-o.Multumesc anticipat

8 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

"Secretele succesului" de Dale Carnegie
"Cum sa-ti construiesti fericirea" de Chriphe Andre

| JackR a răspuns:

Revista "Arici Pogonici". M-a motivat sa nu mai cred in povesti si-n Mos Craciun!

| eckblume a răspuns:

,, Marele Tu '' de Rene de Lassus.

| Karol1877 a răspuns:

,,Lupul de stepa" de Hermann Hesse. O autobiografie filosofica inedita dar care este cam depresiva si nociva sentimentalistilor dar are o poveste impresionanta! Ti-o recomand cu multa caldura.

| NicolaMaria02 a răspuns:

Secretul si Puterea Adolescentilor de Paul Harrington

| Suntopisica a răspuns:

Ce ne spunem cand nu ne vorbim de Chiris Simion-- m-a motivate sa cred in mine si sa lupt pentru visele mele

| Ajutor2004 a răspuns:

Pe mine m-a ajutat Girl Online de Zoe Sugg
Motive pentru a zambi de Zig Ziglar
Razboiul care mi-a salvat viata
Ca pestele-n copac
Numara stelele de Lois Lowry
Minunea de R.J.Palacio
Harry Potter.
Daca te simti trist vorbeste cu cineva, deoarece cartile nu iti pot da sfaturile potrivite pentru situatia ta.

| Bidiu_Ilinca_2000 a răspuns:

Ca pestele in copac