| stepanadrian a întrebat:

Dacă ai scris sau ai scrie o carte, unde sau cum ai promova-o ca să o faci cât mai cunoscută? Știți ceva servicii de promovare de cărți?

Răspuns Câştigător
| DumitruS a răspuns:

Da, site-ul asta: http://piatadecarte.net/.

Apoi, sunt blogurile de carte, sunt o multime de astfel de bloguri. Ii poti contacta si le poti trimite o carte, urmand ca ei s-o recenzeze.

Daca ai scris o carte si nu intrebi preventiv, da-mi un mesaj privat, am un blog de carte dedicat scriitorilor romani.

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Iti poti face publicitate pe Facebook sau Instagram, sunt cele mai accesate.