| Ayame32 a întrebat:

Dacă la olimpici a picat Moromeții, atunci sunt șanse să pice și la noi, sau șansele sunt puține?
Întreb doar din curiozitate.

3 răspunsuri:
| Lorennn a răspuns:

Sansele sunt putine, Morometii a mai picat odata in 2017 nu cred ca ar mai da din nou insa citeste ceva sa ai asa o idee

| TheGentleman a răspuns:

Poate pica orice, deoarece subiectul este tras la sorți dintr-o mare de variante în ziua examenului. Cel care extrage biletul de examen nu are de unde ști care dintre variante conține Moromeții sau alt text epic, poezie sau teatru.

| Dalmore a răspuns (pentru Lorennn):

Nu conteaza ca a picat in 2017