| crysty7775 a întrebat:

am si eu o intrebare, am auzit peste tot ca pica la bac 2019 real bacovia/morometii I.L Caragiale/Nuvela si nu stiu ce sa cred pentru ca sansele sunt mici sa pice roman interbelic, avand in vedere ca a picat la simulare si astea nu dau la fel si la simulare si la bac.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu crede nimic. Ai sa vezi

| crysty7775 explică (pentru suntserios):

Tu ce crezi ca poate pica?

| suntserios a răspuns (pentru crysty7775):

Nu imi merge globul de cristal sa aflu viitorul

| crysty7775 explică (pentru suntserios):

Pfa...fix astazi pacat XD

| Georgiana4445 a răspuns:

S-ar putea sa pice Bacovia

| xdebbie a răspuns:

Nu te baza pe informatiile astea, pentru ca subiectele sunt alese in dimineata de dinaintea examenului, tocmai pentru faptul ca sa nu se strecoare tot felul de informatii de genul. Deci, tu fi pregatit pentru oricelaughing
Succes!