| Miruuna95 a întrebat:

Dau funda celui /celei care ma poate ajuta.
Stiu ca acesta nu este un site pentru teme, dar nu gasesc si am nevoie de ajutorul vostru straight face
Am nevoie sa ma ajutati cu niste rezumate :
-Nopti la Serampore de M. Eliade
-In mijlocul lupilor de V. Voiculescu
-Creanga de aur de M. Sadoveanu
-Luceafarul de M. Eminescu

2 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Dacă ştii că nu este un site pentru teme,de ce căcat pui o întrebare de genul ăsta?
Oamenii ăia de la Google s-au chnuit o gramadă să facă un motor de căutare,pentru ca inapţi ca tine să caute rezumate făcute de alţii, ei, desigur, fiind mult prea strâmţi la minte să ştie cum se face un rezumat.
Vă mai plângeţi că picaţi bacul. O meritaţi. Nu subiectele sunt grele, elevii sunt prea proşti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce ziceti, o raportam?