Întrebare recomandată | nononono1111111111 a întrebat:

Deci. Mai am inca o intrebare :-".

Care e diferenta dintre acest pachet :
http://www.librarie.net/......ine-Harris

si acest pachet :
http://www.librarie.net/......ine-Harris

?

Cum adica "editie de buzunar"? Mi-as dori sa le cumpar si nu stiu pe care dintre cele doua pachete. :|.

Răspuns Câştigător
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Pachetul de 42 de lei este format din carti de buzunat, adica cele care sunt mai mici si nu au coperta cartonata. Pachetul de 252 de lei este editia normala, cu coperta cartonata.
Sincer iti recomand sa le ei pe cele la 42 de lei, le am si eu si mi se par foarte comode. Nu are rost sa dai 200 de lei in plus doar pentu niste coperte cartonate si un format mai mare mai ales ca continutul este acelasi.

2 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Editia de buzunar este de format mai mic, ideal pentru calatorii. Eu ma impac mai bine cu editiile de buzunar decat cu cele normale.

| DakotaRoyse a răspuns:

Cele din ediţia de buzunar sunt, presupun, aceleaşi cărţi, dar într-un format mai mic happy Sincer, dacă ai bani, ţi-ar recomanda ediţiile normale, sunt mai comode de citit, probabil şi literele sunt mai mari.