| Mihaidrowned a întrebat:

Dragi prieteni am si eu o intrebare.Imi trebuie multe pareri.CREEPYPASTA EXISTA?
Multe pareri

5 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

La cum ai formulat intrebarea, nu poti obtine decat doua pareri:da sau nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unele sunt bazate pe evenimente reale, dar tot povești sunt.

| OhHYeEEaH a răspuns:

Multe dintre ele sunt bazate pe fapte reale si unele chiar sunt reale, insa nu cele cu fantome sau monstri ca Jeff the Killer, Slender-man sau alte persoanje ci, cele despre crime sau asasinari, pentru ca faza cu The Zodiac Killer e reala, deci de ce nu ar fi si altele?happy

| R0R0 a răspuns:

Nu.