| Symona a întrebat:

Am nevoie de pareri... Exista prieteni adevarati?

Răspuns Câştigător
| anonim_2270 a răspuns:

Eu nu cred ca exista. multi te tradeaza.si daca exista, exista unul la o mie! :*

11 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Da, dar trebuie sa ii educi astfel incat sa le modelezi defectele si sa le scoti in evidenta calitatilebatting eyelashes

| juniper a răspuns:

Exista, trebuie doar sa-i gasim sau sa-i lasam sa ne gaseasca ei.

| DeNyyy a răspuns:

Da! dar sunt foarte greu de gasit

| OanaG a răspuns:

Da...Foarte putini din pacate!

| HBK a răspuns:

De existat, exista. Dar se fac nevazuti si mai grav este ca sunt pe cale de disparitie.

| rixu` e fan UCV [:x] a răspuns:

Da, sunt.se gasesc foarte greu dar totusi exista.sa ai un prieten adevarat e un privilegiuhee heeeu am o pr fffff buna. o cun de mai mult d 8 ani

| kanajambe a răspuns:

Prieteni adevarati sunt aceia de mult timp.am o prietena de la 5 ani. si ne intelegem si acum
cheia este sa aveti si lucruri in comun si lucruri care va deosebesc, pentru ca daca aveti multe lucruri in comun apar discutii urate si stupide.
trebuie sa stii sa iti ceri scuze cand ai gresit, sa te apropii si sa fii prietenos, sa iti ajuti prietenul/a cand are nevoie si cand nimeni nu il poate asculta
pe cale de disparitie dar sunt!
happy

| moftuliki a răspuns:

Da exista eu am acum 21 de ani si ma inteleg ffff bine cu amika mea din clasa 1 happy am format o prietenie fff stransa pe care nimeni nu o poate desface happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu, nu.
Daca am pus un singur nu, nu vroia sa editeze.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da exista prieteni adevarati, dar sunt"specii"pe cale de disparitie din pacate, foarte rar gasesti un prieten in care sa poti sa iti pui toata increderea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur dar pe acea ii ignoram imvoluntar deoarece iei nu joaca teatru