| Anne2000 a întrebat:

Dragi prieteni ce parere aveti despre intarzierea primaverii? Exprimati-va opinia. Vreau pareri multe.

Răspuns Câştigător
| AlyStefy a răspuns:

Dupa parerea mea intarzierea primaverii nu este una buna. In prmul rand multi copii asteptau sa vina primavara ca sa nu mai stea imbracati in sute de haine groase ei vor cat mai subtire. In al doilea rand poate oamenilor le e frica de pomi ca au dat bulbi si pot ingheta bulbi. Deci in concluzie e rau. Nu cred sa fie un copil care sa nu vrea venirea primaverii pe bune eu o astept de toamna trecuta. plz funda

| Anne2000 explică (pentru AlyStefy):

Da merci. E destul de bun raspunsul.

12 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Este un dereglaj ecologic asa a spus profesoara de biologie din cauza poluării.

| Anne2000 explică (pentru AtateaConditii):

Si vrei la 2 cuvinte funda? Cata nesimtire.

| AtateaConditii a răspuns (pentru Anne2000):

Ce vrei sa iti spun mai mult? Imi pare si mie rau ca nu vine primavara dar nu pot schimba vremea. Si plus de asta nu am cerut funda si nu o voi face, daca vrei romane ia-ti o carte.

| Anne2000 explică (pentru AtateaConditii):

Bai...mie imi trebuie parere, opinie. Nu ma doare pe mine in COT de ce iti zice profa la scoala.

| AtateaConditii a răspuns (pentru Anne2000):

Ti-am zis opinia mea, nu-mi imi place nici mie situatia dar nu avem ce face. Si nu ma lua cu bai ca eu te-am respectat poate vrei sa intoarcem foaia...

| Anne2000 explică (pentru AtateaConditii):

Gata ia liniste aici. Eu vroiam ceva mai lung.

| AtateaConditii a răspuns (pentru Anne2000):

Nu e o intrebare corespunzatoare pentru un raspuns lung.

| Anne2000 explică (pentru AtateaConditii):

Ba e! Asa ne-a zis profa noastra de romana. Vrea 2 pagini.

| AtateaConditii a răspuns (pentru Anne2000):

Si pe mine ma doar in COT de ce zice profesoara ta de romana laughing.

| Anne2000 explică (pentru AtateaConditii):

Pa.

| givehelp a răspuns:

Daca nu te aranjeaza raspunsul fetei cu schimbarile ecologice inseamna ca stii tu adevaratul secret. ia scrie-l si noua...