| anonim_4396 a întrebat:

Exista greseli gramaticale in melodiile manelistilor?

6 răspunsuri:
| GPA a răspuns:

Singura greșeală în manea, este muzica in sine. Nu vreau sa dezbat critica muzicală, nu sunt in măsură de așa ceva, chiar dacă știu despre ce vorbesc. Consider că nu este muzică, este doar o "lălăială" mai pe românește, inventată de roman pentru distracție. Nu agreez manelele.
Da, exista greșeli gramaticale in manele.

| Taylor_Bella_1997 a răspuns:

Desigur.

| Gabipn2017 a răspuns:

"Am decât o inimă"(nu am decat)
"Fata care o iubesc " (pe care). Astea îmi vin acum in minte laughing dar mai sunt

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru GPA):

Cine esti tu sa-ti dai cu parerea despre o arta? muzica inseamna purificarea sufletului iar fiecare gen este o artawinking asa si noi putem sa-i criticam p-aia ce asculta nightcore

| Samariteanul a răspuns:

Pfff,mai intrebi? laughing Aia nici sa vorbeasca nu stiu.

| RAY a răspuns (pentru GPA):

Sunt si piese bune si piese proaste